Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 5 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Spóźnianie się miesiączki a odstawienie tabletek antykoncepcyjnych

Witam opisałam już swój problem :) a czy jest to możliewe ,że okres może mi się spóźnić i mogę go dostać do kilku dni -tygodni po odstawieniu tabletek. Obecnie mam mdłości i boli mnie od 4 dni lekko podbrzusze ale nie w taki spsób jak bym miała dostać cykl miesiączkowy. Mam 22 lata i 5 letnia córkę i troszkę sie w tym pogubiłam.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Witam, Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych krwawienie następuje zazwyczaj po około 3-4 dniach. Oczywiście po odstawieniu mogą się zdarzyć nieregularne cykle, wahania poziomu hormonów i zatrzymanie miesiączki. Jeśli odczuwa Pani mdłości i bóle podbrzusza dla pewności sugerowałabym jednak wykonanie testu ciążowego.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy