Spóźnianie się miesiączki i negatywny test ciążowy a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Mam problem. Nie wiem co o tym mam myśleć: Spóźnia mi się miesiączka. Zawsze dostaje ją co 26 dni. Teraz mam już 30 dc. Bola mnie piersi (i mam wrażliwe sutki) do tego pobolewał mnie brzuch kilka dni temu. Myslałam ze to dlatego iź dostanę okres. Jednak nadal go nie widać. Zrobiłam dzisiaj test ale wyszedł negatywny. Czy możliwe że dlatego bo robiony był po południu? Temperaturę mam nadal podwyższoną. Czy jednak moge być w ciąży? Dodam też, że z partnerem współżyjemy bez zabezpieczenia.

Milena Lubowicz

Stosunek bez zabezpieczenia zawsze może się wiązać z ciążą. Proponuję powtórzyć testy lub wykonać poziom BhCG z krwi.
Pozdrawiam