Spóźnianie się miesiączki i obolałe piersi

Witam , Ostatni stosunek miał meijsce w maju . od tego czasu miałam 3 miesiączki ( jedna spózniona o tydzień , pojawiłą sie po oleju z wiesiołka )miesiączka powinna się pojawic 4.09.spóżnia sie już 10 dni Tydzień przed planowaną miesiączką z powodu bardzo złego sampoczucia i zawrotów głowy,zrobiłam test ciazowy ( 98% wykrywalnosci) wyszedł negatywnie.Piers mami całe obolałe,sutki,ogromne parcie na pęcherz , brak apetytu tm.w pochwie 37,8. na twarzy wyszly pryszcze. Czy powinnam ponowic test?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Czy ponowić test - tak jeżeli istnieje możliwość ciąży. Wahania hormonów mogą być u Pani odpowiedzialne za opóźnienia się okresu. Dodatkowo na zwłokę w wystąpieniu krwawienia menstruacyjnego może mieć wpływ stres, wysiłek fizyczny, dieta/odchudzanie. Polecam konsultację z ginekologiem.