Spóźnianie się miesiączki i szanse na ciążę

Od 17 dni spóźnia mi się okres. Byłam u lekarza który zrobił mi USG i nie jest jednoznacznie stwierdzić czy to ciąża. Kazał natomiast brać luteinę . Na USG widać małą kropkę czy to zarodek ?

Różne kropki na USG mogą znaczyć bardzo wiele i ich interpretacji bezpośredniej dokonuje lekarz, który wykonuje badanie USG i właśnie jemu należy zadawać takie pytanie. Aby potwierdzić lub wykluczyć ciąże warto byłoby wykonać badanie laboratoryjne na poziom beta hCG we krwi. Wyjaśnienia w tej sprawie powinien dokonywać ginekolog prowadzący.