Spóźnianie się miesiączki po stosunku bez wytrysku

Witam.Mam problem.11 Marca uprawiałem seks ze swoją dziewczyną.Najpierw w zabezpieczeniu, skończyłem w prezerwatywie-napewno niepękła,potem umylem penisa wodą z mydłem.Gdy do niej wróciłem po około 20 min odbył się następny stosunek,tym razem już bez zabezpieczenia.Jednak przed wytryskiem wyjalem członka i skończylem na jej brzuchu.Okres spóźnia się jej drugi dzień.Jest szansa ciąży? Z tego co liczy szansa ciąży byla niska tego dnia.Ps.Można jakoś przyspieszyć okres?Niebierze tabletek antykoncep

Lek. Tomasz Budlewski

Istnieje możliwość ciąży. Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi i udać się do ginekologa.

Renata GrzechociĹska

Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji. Dlatego przy jego stosowaniu istnieje ryzyko ciąży.