Spóźnianie się miesiączki u dziewicy i ocieranie narządami płciowymi

Dziewczyna nie ma okresu od 52 dni. Normalny jej cykl to 30-32 dni (ostatnie 4 miesiące to 2 normalne okresy i 2 spóźnione o ok 10 dni) Jest dziewicą (biologicznie) a jedyna forma "zbliżenia" to było dwukrotne potarcie z zewnątrz bez najmniejszej penetracji jej części intymnych (penis był wilgotny) 47dnia od okresu Teoretycznie ciąża powinna być prawie niemożliwa, ale czy jest realne zagrożenie ciążą? Czy może to kolejna nieregularna miesiączka? Rekordowe opóźnienie dotąd to 51 dni w wakacje

Magdalena StusiĹska

Ciąża jest mało prawdopodobna, raczej to kolejna bardzo nieregularna miesiączka.