Spóźnianie się okresu 6 dni

od 6 dni liczac od dnia dostania okresu spoznia mi sie okres , w tamtym miesiacu spolzylam z chlopakiem poniewaz po imprezce bylismy to zapomnielismy o zabezpieczeniu czy to jest mozliwe aby bym zaszla w ciaze , on nic nie pamieta . Do tego dodam ze wydziela mi sie sluz a pod czas kochania mam go nawet sporo no i nieraz mam zawroty glowy , piersi mnie jak nigdy nie bola gdy sie zbliza miesiaczka strasznie bola, a tym razem nic.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję wykonać test ciążwowy w 14 dni po stosunku. Możliwe iż jest Pani w ciąży. Nie mozna jednak wykluczyć także wahan hormonalnych.