Spóźnianie się okresu po stosunku przed planowaną miesiączką

Kochałam się z chłopakiem 5 dni przed okresem (skończył we mnie) teraz okres spóźnia mi się 3 dni Czy możliwe jest żebym zaszła w ciąże biorąc jeszcze pod uwagę fakt ze biorę tabletki antykoncepcyjne od 7 miesiecy? cykl trwa 28 dni

Lek. Tomasz Budlewski

Tak możliwa jest ciąża. Niestety nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać test ciążowy, a następnie udać się do ginekologa.