Spóźnienie miesiączki a ból jajników i zmiany skórne

Dzień dobry. Mam 18 lat, moje miesiączki są regularne. Cykle trwają 27-28 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 4.08 teraz powinnam dostać 31.08. Niestety nie pojawiła się ( już 7 dni). Odczuwam bóle jajników, wszystko wskazywało na przyjście miesiączki. Rożne zmiany na skórze (wągry,wypryski). Współżyję z moim chłopakiem. Jednak on nigdy we mnie nie kończył. Nie wiem co teraz.. jutro rano robię test ciążowy, ale boję się wyniku. Proszę o radę . ! ;( Pozdrawiam !

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli się Państwo nie zabezpieczacie, a jedynie praktykujecie stosunki przerywane (które absolutnie przed ciążą nie chronią - plemniki mogą znajdować się także w ejakulacie wydzielającym się podczas całego stosunku) powinna Pani wykonać test ciążowy. Jest to jedyna metoda wykluczenia lub potwierdzenia, że doszło do zapłodnienia.