Spóźnienie okresu i gęste upławy - co robić?

Witam,
na ogół okres mam punktualnie. Współżyję z partnerem bez zabezpieczenia w okresie bezpłodnym. Ostatni okres miałam 13.11.10, a powinien 10 i trwał 4 dni, a teraz spóźnia mi się już tydzień mam tylko białe geste upławy.
Czy to normalne i co się ze mną dzieje? Jeżeli co coś pomoże to jestem rok po porodzie i w czasie ciąży miałam nadżerek.

Witam,

Oprócz zaburzeń funkcjonowania organizmu, najczęściej hormonalnych, na cykl miesiączkowy wpływ mają stres, podróże, dieta etc.
Poród, który miał miejsce rok wcześniej nie ma już wpływu na cykl, zwłaszcza,  że dotąd był on regularny.
Proszę pamiętać, że zmiana masy ciała, zwłaszcza schudnięcie, a także radykalne zmiany diety nawet bez wpływu na masę ciała mogą powodować takie zaburzenia. Jeśli krwawienie w najbliższym czasie nie wystąpi lub utrzymywać się będą zaburzenia regularności cyklu, wskazana będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam