Spóźnienie się okresu po przeziębieniu i włożeniu penisa do pochwy bez zabezpieczenia

Kochałam się z chłopakiem w dni płodne, z zabezpieczeniem. Ale później włożył na chwilę bez. Ne doszło do wytrysku ani nic. Mija właśnie 3 dzień od planowanej miesiączki. bolą mnie plecy, brzuch i mam ochotę na cukier. Byłam ostatnio przeziębiona oraz na wyjeździe do Niemiec. Czy to normalne że okres się spóźnia?

Witam,
po 10 dniach od spodziewanego terminu miesiączki proszę wykonać test ciążowy dostępny w sklepach/aptekach. Miesiączka u młodych kobiet może być nieregularna, cykle mogą wahać się pomiędzy 21 a 35 dni.
Jednocześnie zaznaczę iż ryzyko możliwej ciąży istnieje (jest ono niewielkie), jeżeli doszło do wycieku preejakulatu wewnątrz pochwy.
pozdrawiam