Spóźniony okres a ryzyko ciąży

Witam, zacznę od tego że miesiączkuje nieregularnie. Czasami dostaje okres po 32 dniach, a czasami po 35, czy 37. A mam 23 lata i okres od 17 roku życia. Nawet kiedy byłam chora i przyjmowałam antybiotyki, bąż byłam w dużym stresie w ostateczności zawsze 40 dnia rano dostawałam okres. Dziś jest 44 dzień bez okresu, z chłopakiem wpółżyje regularnie. Zrobiłam już 2 testy ciążowe i oba były negatywne. Dlaczego nie dostałam jeszcze okresu, czy jest prawdopodobieństwo ,że będę w ciąży?

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej wykluczyć. Najlepiej udać się do ginekologa, ponieważ Pani obajwy mogą wynikać z wahań hormonalnych.