Spóźniony okres, ból jajnika, częstomocz - czy to może być ciąża?

Witam!
Dwa tygodnie temu uprawiałam seks, po dwóch dniach dostałam obfitego okresu, który trwał 5 dni, a spóźniał mi się 10 dni. Od tamtej pory czuję kucie w prawym jajniku i często oddaję mocz oraz go nie utrzymuję. 8 dni po stosunku zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywnie.
Dodam jeszcze, że dostałam okresu po braniu L***.

ponad rok temu

Dzień dobry!

Jeśli test wyszedł negatywny, to nie ma ciąży. Natomiast dolegliwości związane z oddawaniem moczu sugerują zakażenie dróg moczowych. Powinna Pani udać się do lekarza, nawet do internisty w celu pobrania moczu do badania i otrzymania odpowiedniego leczenia.

Nieleczenie w szybkim czasie zakażeń pęcherza może spowodować dostanie się bakterii do nerek i ich uszkodzenie.

Z poważaniem