Spóźniony okres o 2 tygodnie a ciąża

Witam.Mam straszny problem ponieważ spóźnia mi się okres 2 tygodnie.wiele razy mi się spóźniał ale nie wiem czy aż tyle.Boję się że jestem w ciąży.Czy to możliwe jeśli nigdy nie współżyłam z moim chłopakiem? Był seks oralny i dotykanie miejsc intymnych. Jego penis był w okolicach intymnych moich nawet trochę w środku ale nie było seksu czy wytrysku.Czy i tak mogę być w ciąży?Jeśli tak to czy są objawy które w pierwszych tygodniach występują u każdej kobiety?Bardzo proszę o dokładne wytłumaczenie

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest znikome. Może Pani dla pewności wykonać test ciążowy, który w przypadku ciąży powinien już wyjść dodatni. Nie ma objawów ciąży, które występują u każdej kobiety.