Spóźniony okres o tydzień: czy to ciąża?

Witam serdecznie. Denerwuję się i proszę o odpowiedź - nie sypiam ze swoim chłopakiem, ale kiedyś został u mnie i wszystko skończyło się na dotyku, a właściwie ja miałam bieliznę - czy mimo to jeśli dotykał mnie w okolicach intymnych, mimo bielizny, mogło dojść do zapłodnienia? Okres spóźnia mi się ponad tydzień, ale w poprzednim miesiącu też spóźnił się o jakieś 6 dni. W poprzednim miesiącu brałam antybiotyki i w poprzednim tygodniu również, ponieważ miałam zapalenie jamy ustnej i teraz biorę leki osłonowe. Czy mogło to wpłynąć na opóźnienie okresu? Dodatkowo w ostatnich tygodniach schudłam około 3-4 kg i po feriach = 2 tygodniach odpoczynku, wróciłam na uczelnię i mam więcej wysiłku fizycznego, trochę więcej mam stresu. Boję się, bo nie czuję, że mam dostać okres - może mam trochę większy biust (tak mi się wydaje), ale nie boli i biały śluz, ale w poprzednich cyklach z tego co pamiętam też taki się pojawił, ale nie pamiętam w którym momencie cyklu. Chłopak zapewnia, że nigdy mimo takich sytuacji nie miał wytrysku, bo się kontrolował. Bardzo się stresuję przez to i proszę o odpowiedź. Onomatopeja.

Witam serdecznie.
Brak miesiączki w przewidywanym terminie może mieć związek ze stresem, ubytkiem masy ciała, przebytymi infekcjami oraz zastosowanym leczeniem.
Prawdopodobiństwo zajścia w ciążę w Pani przypadku jest minimalne.
Pozdrawiam.