Spożycie pieczywa z ziarnami przed kolonoskopią

Witam, na 3 dni przed zabiegiem kolonoskopii ( w niedziele, a zabieg jest w czwartek popoludniu), nieuważnie zjadłam pieczywo wasa z sezamem. W zaleceniach 5 dni przed zabiegiem nei nalezy jesc nasion, czy zabieg nalezy przełożyć. Co z warzywami typu papryka, ogórek, nic o nich nie bylo wiec zjadlam na 2 dni przed zabiegiem ;/

Aleksander Ropielewski

Jeżeli może Pani przełożyć badanie, a nie jest ono wykonywane ze wskazań życiowych to proszę tak uczynić. Jeżeli zdecyduje się Pani przeprowadzić badanie to należy się liczyć z utrudnionym do oceny dla przeprowadzającego badanie obrazem. Ogórek również nie jest wskazany ponieważ ma drobne pestki.