Spożywanie 5 posiłków dziennie i uczucie głodu

Witam serdecznie ! Chciałam zapytać, czy jeżeli spożywam 5 posiłków dziennie, regularnie co 2-3 godziny, a nadal jestem głodna to mogę na diecie odchudzającej jeszcze coś przekąsić ? Te 5 posiłków są w dobrych porcjach, jednak nie najadam się ;( Czy mogę więc w między czasie dogryzać ? Zdrowego oczywiście. Jabłko lub marchewkę ? Jestem na diecie ODCHUDZAJĄCEJ i nie wiem, czy od tego nie przytyję ;( Nawet jabłko byłoby jednak dodatkowym posiłkiem ;(( Co robić ? Można, czy nie można ? :((

Z Pani opisu wynika, że dieta nie jest dobrze zbilansowana. Nie powinna Pani być głodna.

Nie należy obawiać się jedzenia warzyw. Można jeść je w nieograniczonej ilości (o ile nie dodamy sosu). 2-3 owoce dziennie są jak najbardziej wskazane.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl