Spożywanie alkoholu po zabiegu usunięcia hemoroidów metodą Barrona

Witam, Po jakim czasie po zabiegu usunięcia hemoroidów metodą barrona można spożywać alkohol? Mowa tu o małych ilościach alkoholu, do 2 piw.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
O możliwości spożywania alkoholu powinien zadecydować lekarz prowadzący, który ma możliwość oceny postępu gojenia. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną.