Spożywanie alkoholu po zszyciu brwi

Witam. W sobotę w nocy mialem szyty luk brwiowy mam 3 szwy i spuchnięte oko. Rana goi sie bardzo dobrze. Pytanie, czy moge spożywać dzis alkohol? Lekarz mowil ze w żadnym wypadku ponieważ moge miec zator czy to prawda?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, rownież z wielu powodów nie zalecam dziś spożywania alkoholu. Prosze stosować sie do zaleceń lekarskich. Pozdrawiam