Spożywanie ciepłych posiłków i mycie zębów po usunięciu ósemki

W czw. o 10.30 miałam usuwaną dolną ósemkę. Mam antybiotyk, leki przeciwkrwotoczne i płyn do płukania jamy ustnej. Kiedy mogę jeść i pić już letnie posiłki? Kiedy mam płukać zęby tym płynem a kiedy myć je normalnie? Narazie 2dzień mam lekko spuchnięty policzek, drażnią mnie szwy bo plątają się po policzku.

Dzień po usunięciu spokojnie można już jeść letnie posiłki. Płyn i higienę okolicy należy już wprowadzić. Proszę udać się do stomatologa na podcięcie szwów aby nie drażniły.