Spożywanie codziennie serka wiejskiego jako przekąskę

Witam, Czy spozywanie codziennie serka wiejskiego, kubeczek 200 g jest dobra opcją na przekąskę? Zawsze spożywam go z różnymi warzywami i stawiam na różnorodność, niestety jednak nie mam możliwości, żeby na szybko zjesc cos innego, a serek jest idealną opcją. Pozdrawiam.

Witam Panią,

serek wiejski z warzywami plus np. dosypane do tego otręby, pestki z dyni, słonecznika, orzechy czy dodane krążki wafli ryżowych z ryżu naturalnego to dobra opcja na przekąskę, nawet codziennie, ale uważa Pani aby w diecie nie było zbyt dużo nabiału.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk