Spożywanie herbat aromatyzowanych

Witam czy picie herbatek owocowych ktore w skladzie maja aromaty jest nie zdrowe i szkodliwe?

Witam Panią,

W niewielkich ilościach nie będzie miało to wpływu na zdrowie ale zalecam wybieranie herbat bardziej naturalnych bez sztucznych dodatków np. herbata zielona, czerwona, yerba mate, biała itp. Dodatkowo warto sięgać po zioła typu pokrzywa, mięta
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk