Spożywanie pokarmów po usuwaniu zębów

wittam dzisiaj ok 16.30 mialem wyrwane 2 zeby czy moge dzisiaj cos zjesc ? jak moge to co? i mam jeszcze lekkie krwawienie poniewaz mialem szyte dziaslo prosze o odpowiedz

Witam, 2 godziny po usunięciu nie można jeść, palić papierosów. W dniu ekstrakcji wskazane są posiłki lekkie, półpłynne i letnie nie za gorące, może Pan zjeść nawet loda. Dzisiaj i jutro do południa nie może Pan płukać jamy ustnej, żeby nie wypłukać skrzepu. Pozdrawiam