Spożywanie śniadania o 5 rano

Witam, wiem że żołądek najlepiej pracuje od godziny 7.00 rano, niestety mój tryb dnia wygląda tak że wstaje o 4.00 a o 5.00 jem śniadanie i później do pracy, mno i tak się zastanawiam czy to może mieć negatywne skutki w diecie, zastanawiam się bo nie tylko ja wstaje wcześnie rano:) i tak się zastanawiam czy śniadanie jedzone o 5.00 rano może odbić się na wadze? Pozdrawiam
ponad rok temu

Dzień dobry,
Śniadanie zawsze nalezy jeść w ciągu 30 -60 minut od przebudzenia, kolejne posiłki co 3-4 godziny. Kolację należ spożwać na 2 godziny przed snem i ona powinna być mała i łatwostrawna.
Regularne spożywanie posiłków oraz dieta o umiarkowanej zawarości kalorri, oraz aktywność fizyczna niewpływają negatywnie na wagę, powodując jej wzrost.