Spożywanie wyznaczonych posiłków podczas odchudzania

Dzień dobry, mam 21 lat, 160cm wzrostu, przez wczasy(14dniowe) przytyłam 4kg i obecnie ważę 52kg. Postanowiłam zredukować tkankę tłuszczową i poprawić sylwetkę. Staram się uczęszczać regularnie na siłownie(coraz lepiej mi idzie, dzisiaj byłam 4 dzień pod rząd). Chciałabym ćwiczyć 4-6 razy w tygodniu. Moje pytanie to: ile kalorii powinnam spożywać będąc na redukcji zakładając regularne ćwiczenia (tj. aeroby, bieganie, steper, wzmacniające ciało)? Staram się jeść co 3h, dużo wody i snu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do dietetyka lub trenera personalnego aby dokładnie ustalić dietę i odpowiedni wysiłek fizyczny