Sprawdzenie pieprzyka w okolicach jąder

Mam pytanie. Mam do usunięcia pieprzyk w okolicy jąder i penisa. Pieprzyk znajduje się jakieś 1-2cm nad jądrami, 0.5cm od penisa. Jest już ponad skórę, nie jest on podobno od urodzenia. Przeszkadza przy codziennym goleniu. Boję się że go w końcu zatnę maszynką. Gdzie mam uderzyć z tym pieprzykiem do sprawdzenia, usunięcia ? ... Jak wygląda usunięcie takiego pieprzyka w tej okolicy ? ...

Lek. Artur Jeliński Urolog

Njalepiej do poracni chrgiczno okolgicznej przynajmnie zroba panu badanie histpat ,mona etz sprobowac do opowiedniego dermatologa,ktory pras ie chirugicznyusuwaniem tego typu przypadlosci