Sprawdzenie testów owulacyjnych a ciąża

Witam serdecznie, od kilku miesięcy staramy się z narzeczonym o dziecko. W tym cyklu zaczęłam stosować testy owulacyjne, które się sprawdziły i pokazały dni płodne. Prawie zawsze,tydzień przed miesiączką mam zespół napięcia przedmiesiączkowego. Również w tym miesiącu wystąpiły znane mi objawy ( rozdrażnienie ). Czy jest nadal szansa na ciążę??? Cykl mam około 26 dni.Owulację miałam 15 dnia cyklu. Za tydzień powinna pojawić się miesiączka.

Jeśli chce Pani uzyskać informację: czy kobiety z zespołem PMS lub PMDD mogą zajść w ciążę, odpowiedź brzmi tak, po wykluczeniu innych powodów braku ciąży.