Sprzęt do ćwiczeń: jaki najlepiej kupić do odchudzania i ujędrnienia ud i pośladków?

Mam figurę typowej gruszki - od ramion do pasa szczupła, od pasa w dół - wiadomo. Chciałabym zrzucić kilka centymetrów w udach i biodrach oraz ujędrnić pośladki i uda. Nie znam się na sprzęcie fitness, a chciałabym zacząć ćwiczenia w domu, kupić jakiś sprzęt, gdyż na fitness w klubie nie mam ani czasu, ani pieniędzy. Tak więc proszę doradzić mi co najlepiej kupić - rowerek, orbitreki, czy może agrafkę?

ponad rok temu

Witam.

Na wyszczuplenie uda polecam agrafkę, ale również rowerek stacjonarny czy orbitrek. Najlepiej kierować się wygodą oraz tym co lubimy. Jeśli lubisz jeździć na rowerze odpowiedni będzie rowerek, jeśli nie znosisz wyraźnie się męczyć zrezygnuj z agrafki. Orbiterek jest sprzętem, który modeluje całe ciało także ramiona i brzuch, dlatego być może on będzie najwłaściwszym wyborem. Radzę poczytać na forach opinie o produktach, które ułatwią wybór.

Pozdrawiam.