Spuchnięta błona śluzowana a uczucie zapchanego nosa

Witam, od ponad 3 lat mam uczucie zapchanego nosa. Laryngolodzy przepisywali mi antybiotyki, krople na alergie i przeciwzapalne. I nic nie pomogło, na zdjęciu rtg wychodzi spuchnięta błona śluzowana. Często używam kropli, żeby oddychać i móc spać. Czy są jakieś badania, ktore ocenią co mi jest. Dziękuje za odpowiedź

Piotr Pilarski

Możliwe, że jest to skutek przewlekłego przyjmowanie kropli z alfamimetykami jak np. xylmetazolin. wskazana byłby moim zdaniem rhinoskopia. Proszę udać się do laryngologa.

Pozdrawiam.