Spuchnięta i bolesna kostka pół roku po skręceniu

Witam . Ponad pol roku temu skrecilam kostke.Nie dali mi gipsu tylko kazali robic oklady, Skutek zaden kostka byla i jest dalej spuchnieta mimo rehabilitacji tzn laser.Bardzo mnie to martwi bo kostka dalej boli i jest spuchnieta i jeszcze ostatnoio pokazal sie pod stopa siniak.Co mam robic?

Dzień dobry,

Zabiegi fizykalne to nie wszystko. Tym bardziej, że z opisu wynika iż miała Pani tylko laser stosowany. Proszę skontaktować się z fizjoterapeutą, który oceni uszkodzony staw i rozpocznie fizjoterapię. Ważne aby przywrócić prawidłowy zakres ruchomości w stawie oraz wzmocnić poszczególne struktury, które odpowiadają za jego stabilność. Na obrzęki mogę polecić kinesiotaping oraz drenaże limfatyczne.

Pozdrawiam serdecznie.