Spuchnięta i zaczerwieniona warga sromowa

Witam, czy spuchnieta i zaczerwieniona mniejsza warga sromowa 5 pecherzykow na wiekszych wargah sromowych przypominajacych te powstajace przy wrastaniu wloskow sugeruja opryszczke? Nie mam zadnych innych objawow oprocz swedzenia, w zwiazku z nocnym drapaniem pojawil sie bol. Lekarz powiedzial, ze to opryszczka ale martwi mnie ze nie mam innych typowych objawow a to powazna sprawa. Dodam, ze mam jednego, stalego partnera, ktory nigdy nie mial takiej przypadlosci.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję kierować się zaleceniami lekarskimi lekarza badającego.