Spuchnięta stopa i kolano oraz ból stawów

Witam ! Od miesiąca mam spuchnieta prawa nogę.stopę i kolano. Zastrzyki nie pomogły. Wcześniej miałem zdiagnozowana dne moczowa . Teraz kreatynine i kwas moczówy mam w normie. 20 lat temu miałem klebuszkowe zapalenie nerek. Stawy mnie coraz bardziej bolą. Chirurg mówi, że to przejdzie,iinternista przepisał ketonal . Nie mogę chodzić. Naswietlanie polem magnetycznym też nie pomaga. Mam w50 lat. Jakie badania mam zrobić. Do jakiego specjalisty iść.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, Powinien się Pan skontaktować z ortopedą i wykonać badanie RTG stopy i kolana. Opisywane przez Pana dolegliwości mogą być następstwem dny, mogą być też niezależnymi zmianami zwyrodnieniowymi. W przypadku utrzymujących się dolegliwości pomimo leczenia przeciwbólowego konieczne może się okazać stosowanie silniejszych leków przeciwzapalnych.