Spuchnięte i zaczerwienione powieki, swędzenie i bóle gałek ocznych

mam od miesiaca bole galek ocznych.z nocy na rano spuchniete powieki i czasami zaczerwienione a na dzien ta spuchlizna trochy znika.nie swedza !ale od 3 dni mama w lewym oku takie wrazenia jak piasek czy cos wiekszego w oku bardzo mnie kuje i rznie.co to moze byc,????bylam u okulisty nic groznego nie widza i z okiem wszystko mowa wporzadku

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza.