Spuchnięte podbrzusze i pieczenie warg sromowych

Witam! Od pewnego czasu mam spuchnięte podbrzusze, piecze mnie i swędzi naprzemiennie w tym miejscu, moje wargi sromowe są zaczerwienione, a do tego wydziela się zółtawy śluz. Okres spóźnia mi się już 8 dni, w tamtym miesiącu okres również spóźnił się ok. tygodnia, jednak był normalny i obfity. Ostatni raz współżyłam z moim partnerem na początku września, zabezpieczaliśmy się. Objaw ciąży jako takich nie mam, cóż to może być? Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią objawy najprawdopodobniej są wynikiem infekcji. Koniecznie proszę zatem skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który potwierdzi diagnozę oraz wdroży właściwe leczenie. Podczas wizyty proszę także wspomnieć o nieregularnych miesiączkach.