Spuchnięty napletek, pomocy!

Witam, muszę się przyznać, że w ciągu ostatniu dni dość często się masturbowałem... ach, dojrzewanie :/ Ale przed chwilą zauważyłem, że mój napletek, znaczy ta skórka na prąciu, zrobiła się na dole przy żołądzi duża i spuchnięta. Co to oznacza? Czy przejdzie? Może być gorzej? Iść do lekarza? Boję się, nie chcę, by rodzice wiedzieli...

Witam!

Prawdopodobnie rozwinął się u Pana miejscowy stan zapalny. Jeśli będzie utrzymywał się dłużej niż 24 godziny, proszę udać się do lekarza. Zwiększenie dbałości o higienę może przyspieszyć ustępowanie stanu zapalnego.

Pozdrawiam!