Środek cyklu i współżycie bez zabezpiczenia a ciąża

Witam. Najpierw przedstawię sytuację... Kochałem się ze swoją dziewczyną w ostatnim czasie kilka razy bez prezerwatywy. Nie miałem jednak orgazmu, czy wytrysku, bynajmniej nie odczułem żebym miał wytrysk. W ostatnich dniach moja dziewczyna skarży się na ból podbrzusza, na obszarze od pępka w dół. Pierwszy raz bez prezerwatywy robiliśmy to około dwóch tygodni temu. Czy to możliwe żeby w jakiś sposób doszło do zapłodnienia? dodam jeszcze, że moja dziewczyna była wtedy jakoś w środku cyklu.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą. W preejakulacie wydzielanym przez cały czas trwania stosunku także znajdują się plemniki. Nie można wykluczyć ryzyka zapłodnienia. Proszę wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki, jeśli ta nie pojawi się.