Środek leczniczy na uspokojenie i wyciszenie

Witam, wczoraj rozstałam sie z chłopakiem z którym planowalismy przyszłość, bardzo go kocham i nie umiem pogodzic sie z tym że odszedł, jestem jak cień człowieka, nadomiar złego jestem nauczycielem przedszkola i niestety przerzucam to na pracę, nie ma mozliwości urlopu a ja nie potrafie juz normalnie zyć... Nie moge sie uspokoić, ciągle chodze zapłakana... Czy mogłabym prosić o nazwę jakiegos skutecznego środka na uspokojenie, który pomógłby mi sie wyciszyc i nie dusic się od płaczu?

Witam. Zachęcam Panią do konsultacji z lekarzem psychiatrą który przepisze Pani środek odpowiednio dopasowany do Pani potrzeb. Jeżeli poczucie straty będzie nadal silne warto udać się na psychoterapię, żeby lepiej sobie z nim poradzić. Pozdrawiam

To normalne że jest Pani rozbita po rozstaniu. W celu złagodzenia objawów może Pani doraźnie skorzystać z ziołowych środków uspokajających, farmaceuta dobierze odpowiedni lek. Natomiast gdyby obniżony nastrój był wyjątkowo silny i długotrwały, być może konieczna będzie wizyta u psychiatry, w celu zastosowania mocniejszego środka. Warto też skorzystać ze wsparcia psychologa i przepracowania z nim straty.

Pozdrawiam serdecznie.