Środek poprawiający odporność u dziecka

Witam, mam w domu prawie 3 latka. Na jednej z wizyt u lekarza rodzinnego dr zasugerowała aby w okresie wczesnej jesieni podać dziecku środek podnoszący odporność przy zapaleniach gardła na które mały często choruje. Środek w saszetkach pn.: entivit - tylko nie wiem czy dobrze napisała nazwę; środek bez recepty a ja nie mogę znaleźć w żadnej aptece - czy to aby na pewno ta nazwa?

Lek. Tomasz Budlewski

Osobiście też nie kojarzenie. Proponuję udać się do lekarza i po prostu spytać o jakie preparat chodziło.