Środek wzmacniający włosy przy chemioterapii

Witam! Moja mama aktualnie jest w trakcie chemioterapii. Jak to bywa w przypadku wielu pacjentów, zaczęły wypadać jej włosy. Mama bardzo się tym przejmuje, a ja nie mogę spokojnie patrzeć na jej smutek. Czy jest jakiś skuteczny środek (tabletki, szampony, odżywki), który mogłabym dla niej zakupić i który wzmocnił by jej włosy, zahamował wypadanie i być może pobudził odrost? Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam serdecznie

Proszę omówić tę sprawę z onkologiem zlecającym chemioterapię! Ja nie znam jej rodzaju. Na ogół uprzedza się pacjentów , że włosy wypadną i proponuje zgolić do skóry przed rozpoczęciem leczenia (kupić perukę).Włosy odrosną po zakończeniu leczenia! zż