Środki farmakologiczne na zbyt wąską cieśń aorty brzusznej

Witam. W usg Dopplera wyszlo mi ze mam za waska ciesn aorty brzusznej ktora wynosi 9-11mm. Dodam ze mam stwierdzone nadciśnienie. Biorę lek betaloc zok25mg. Dostałam skierowanie do szpitala na szczegółowe badania. Czy są jakies srodki farmakologiczne na ta aorte? Lekarz rodzinny powiedzial ze mam ja za waska. Dodam ze miewam czasem kolatania serca. Co w danej sytuacji powinnam zrobić? Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, kołatania serca raczej na pewno nie są związane z anatomiczną budową aorty, natomiast nie ma środków farmakologicznych, które mogą pomóc w powyższej sytuacji. Pozdrawiam