Śruby interferencyjne w kolanie

Witam, czy śruby interferencyjne są to śruby tytanowe? Mam takie w kolanie i od tego zależy czy mogę przyjąć pewne zabiegi fizjoterapeutyczne. Lekarz ortopeda mi je przepisał ale pod warunkiem że sprawdzę sam w dokumentacji czy są to śruby tytanowe czy metalowe. Pozdrawiam i dziękuję.

Jak lekarz prowadzący powiedział - należy sprawdzić w dokumentacji. Mało prawdopodobne są śruby stalowe, ale dawno dawno temu takie się stosowało.