Stabilizator stawu skokowego po operacji

Witam. 2 lata temu przeszedłem operację: Zastosowanie Leczenie operacyjne; PKD - wydluzenie zginaczy podeszwowych wg Vulpiusa, artrodeza skokowo-łodkowata stabilizacja przy pomocy skobla blounta, osteotomia podstawy I kosci srodstopia z wykorzystaniem przeszczepu kostnego z Glowy k. strzałkowej ze stabilizacją przy pomocy dr "K", odczepienie przywodziciela palucha wg Mc Bride'a. Czy w tej sytuacji pomoze jakis stabilizator (s. skokowego itd.?) Czasem nadal odczuwam bol, przy biegach itp.

Szanowny Panie,
Przede wszystkim należałoby Pana dokładnie zbadać, gdyż stabilizator stawu skokowego nie jest panaceum na wszelkie dolegliwości. Pomaga on w stanach pourazowych, przy niestabilnościach, stosowany jest w okresie rekonwalescencji po niektórych typach operacji. Proszę zgłosić się do ortopedy z aktualnymi zdjęciami RTG.
Pozdrawiam, dr n.med. Paweł Kołodziejski, chirurg stopy i stawu skokowego