Stałe bóle podbrzusza i odcinka lędźwiowo-krzyżowego

Witam serdecznie.jestem kobietą i mam 24 lata.Od 4 miesięcy mam stałe bóle podbrzusza i odcinka lędźwiowo-krzyżowego oraz wiele innych objawów z innych układów.Jak narazie zdiagnozowaną mam boreliozę,potwierdzoną wynikiem Elisa,którego norma w klasie IgM była 5-krotnie przewyższona,a po 3 mięsiacach od leczenia azycyna przez 9 dni,wynik dalej dodatni w klasie IgM na 8 punktów potwierdzony metodą Wester-Blot. Zdania lekarzy są podzielone a ja już nie mam sił. Czy te bóle mogą być od boreliozy?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wynik badania sugeruje boreliozę. Proponuje udać się jeszcze do ginekologa, żeby wykluczyć przyczyny ginekologiczne.
Pozdrawiam