Stałe napięcie, bóle szczęki, skroni i głowy

Witam Mam 28 lat od kilku dni czuje stałe napięcie, boli mnie szczeka, skroń i głowa. Gdy się denerwuje drętwieją mi ręce tętno mocno przyspiesza. Czuje panikę i ucisk w głowie. Od dwóch dni mam biegunki i problemy ze snem. Dziś byłam u lekarza rodzinnego sugerował nerwice i dał Pramolan i magnez. W nocy szumi mi w uszach i zrywam się nagle. Wizytę u psychiatry mam w styczniu. Boje sie, że mam coś w głowie i zaraz umrę. W lipcu poroniłam mam też podwyższone TSH, endokrynolog w marcu. pomocy

Dzień dobry.
Przede wszystkim spokojnie, bardzo dobrze że ma Pani wizytę u psychiatry, który po dłuższej rozmowie będzie w stanie ustalić optymalne leczenie. Z opisanych przez Panią objawów można wnioskować, że cierpi Pani na nerwicę, którą mogło wyzwolić niedawne poronienie dziecka. Ważne aby poza farmakoterapią skorzystała Pani z pomocy psychoterapeuty, który dostosuje optymalne leczenie psychoterapeutyczne.
Pozdrawiam.