Stale nawracajace infekcje intymne

witam, od dobrych 3-4 lat borykam się ze stale nawracającymi infekcjami intymnymi. ginekolodzy, na których trafiałam, próbowali mnie do tej pory leczyć mam wrażenie na chybił trafił. postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić badania na własny koszt, stąd moje pytanie: prosiłabym o wymienienie badań laboratoryjnych, które pomogą wykluczyć/potwierdzić wszystkie możliwe infekcje intymne. bardzo prosiłabym o wyczerpującą odpowiedź, pozdrawiam serdecznie

Witam.
Jeśli masz dolegliwości od 3-4 lat, to powinnaś zgłosić się do Poradni Chorób Sromu.
Twoja choroba ogólnie nazywa się wulwodynia,
Niestety profesjonalna jest tylko w Bytomiu.
Pozdrawiam.