Stałe odrętwienie opuszki palca wskazującego a zespół cieśni nadgarstka

Witam. Moje pytanie dotyczy zespołu cieśni nadgarstka. Od mniej więcej dwóch miesięcy czuję stale odrętwienie opuszki palca wskazującego, czasami również tak jakby przechodził przez ten palec prąd. Są to jedyne objawy, nie czuję żadnych dolegliwości bólowych. Jestem trochę zaniepokojony, gdyż wykonuję precyzyjną pracę posługując się rękami. Czy te objawy o których napisałem są już wskazaniem aby udać się na konsultację do jakiegoś specjalisty? Pozdrawiam.

Szanowany Panie, biorąc pod uwagę charakter Pana pracy - powinien Pan udac się na konsultacje do neurologa. Będzie konieczne wykonanie badania EMG (elektromiografia nerwu pośrodkowego). Pozdrawiam