Stałe zaburzenia snu i jadłowstręt

Witam. Mam 20 lat i od około miesiąca mam stałe zaburzenia snu, jest bardzo płytki i budzę się co godzinę. Jadłowstręt,czuję glod ale mi daje rady jeść. Bardzo drażni mnie światło a poza tym czuję ciągle zmęczenie i niechęć do wszystkiego. Zaznaczam że zawsze jestem osobą aktywną i żywa A ostatnio brak sił na cokolwiek

Z opisanych przez Panią objawów wnioskować można że przyczyną cierpienia jest obniżenie nastroju lub nawet depresja, być może jest to spowodowane konkretną sytacją w Pani życiu, długotrwałym stresem lub jakimś przeciążeniem emocjonalnym i / lub fizycznym. Zalecałabym konsultacje psychologiczną w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.

Witam
Jadłowstręt psychiczny jest groźną chorobą,
która wyniszcza cały organizm.
W każdym momencie istnieje możliwość wyzdrowienia,
jednak im wcześniej rozpoznana choroba i podjęte leczenie,
tym większa szansa na sukces.
Jadłowstrętu nie można wyleczyć domowymi sposobami.
Konieczna jest natychmiastowa wizyta u lekarza w celu
postawienia diagnozy i zastosowania odpowiedniego
leczenia, zanim pojawią się kolejne objawy.
Istnienie tylko jednej przyczyny jadłowstrętu jest rzadkością.
Przyczyną jadłowstrętu są zarówno czynniki genetyczne,
biologiczne jak też psychologiczne oraz środowiskowe.
Dlatego też najlepsze efekty daje leczenie
farmakologiczne połączone z psychoterapią.
Terapeuta dotrze do źródeł Pani dolegliwości
i dobierze odpowiednią technikę,
dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Jeżeli to możliwe, proszę poprosić kogoś bliskiego
o pomoc. Kogoś, kto pójdzie z Panią do lekarza,
do psychoterapeuty, kto będzie miał pieczę
nad całokształtem Pani terapii i będzie Panią
wspierał w trudnych chwilach.
Pozdrawiam serdecznie