Stały kieł nad trójką

Witam wyrósł mi ząb stały (kieł) nad trójką nie zrobiłem mu miejsca i obecnie jest już duży i znajduje się teraz nad dwójką i trójką .Czy jest możliwość usunięcia go zdaję sobie sprawę że będę musiał usunąć dwójkę i trójkę by go usunąć o ile to jest możliwe

Jeżeli zęby o których Pan wspomina są zdrowe to nie ma wskazań do ich usuwania. Proszę skontaktować się z lekarzem ortodontą celem konsultacji leczenia aparatem ortodontyczym. Nie ma możliwości oceny bez zdjęć i rtg Pańskiej sytuacji, ale pacjenci z podobnymi wadami zgryzu najczęściej są zadowoleni z osiągniętych efektów po leczeniu ortodontycznym - prostych zębów, równo ułożonych w łuku obok siebie.