Stan chorego po wszczepieniu bajpasów

mój tata miał 4 dni temu wszczepione 4 bajpasy.w pierwszej dobie po operacji miał jakiś krwotok,w drugiej podobno jakąś psychozę i kontakt z nim był utrudniony,w trzeciej dobie miał problem z oddychaniem ( podobno nie mógł powietrza wypuścić po wdechu )i że to było jakieś zagazowanie i na całą noc wstawili mu jąkąś rurkę,tyle dowiedziałam się od taty bo lekarz prowadzący udziela szybkiej i mało konkretnej konsultacji mało zrozumiałej i z mama bardzo się martwimy .tata ma 59 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższym opisie nie zawarł/a Pan/i pytania do którego mógłbym się odnieść. Proponuję jednak udać się do lekarza prowadzącego. Nic więcej tutaj powiedzieć nie mogę.