Stan członka po stosunku seksualnym

Witam! Mam problem, ponieważ od razu po wytrysku mój penis opada. Kolejny problem to, aby mieć wytrysk podczas np. seksu oralnego muszę się bardzo spiąć i myśleć o tym, aby się udało. Masturbowałem się regularnie 3 lata ( codziennie, czasem nawet parę razy dziennie). Skończyłem z masturbacją ponad miesiąc temu, poprawiło się czucie, lecz nadal wszystko nie jest na miejscu. Do partnerki mam pełne zaufanie. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Dzień dobry.

Zanik erekcji po wytrysku jest zjawiskiem jak najbardziej naturalnym - określa się je mianem "refrakcji", czyli okresowym brakiem reakcji na bodźce seksualne. W zależności od różnych komponentów okres refrakcji może wynosić od kilkunastu minut, do nawet kilkunastu godzin.
Problem z uzyskaniem satysfakcji podczas seksu oralnego może mieć z kolei związek z innym niż podczas stosunku genitalnego i masturbacji pobudzaniem. Skoro po zaprzestaniu masturbacji dostrzega Pan postępy, wydaje się, że warto po prostu uzbroić się w cierpliwość.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

To naturalna i prawidłowa reakcja, że po wytrysku i orgazmie erekcja ustępuje. Dotyczy to wszystkich zdrowych mężczyzn.

Czy osiągnięcie orgazmu jest utrudnione także przy klasycznym stosunku?

Pozdrawiam!